Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik jelentkezhetnek levelező...

Kik jelentkezhetnek levelező képzésre?

Figyelt kérdés
Én most nappalis műásodéves hallgató vagyok. Gondolkoztam azon, hogy ezenkívül még levelezőre is jelentkezek. Csak úgy tudom, ahhoz már valamilyen előképzettség kell, vagy ez nem igaz? És a felsőfokú levelező képzés esetén is kell? Vagy hogy van ez? Egészségügyet tanulok nappalin, és mellette levelezőn is ilyen fajta szakot szeretnék.
2008. szept. 12. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a levelezőt bárki csinálhatja.annyi a különbség,hogy az általában tandíjas,meg ugye két diplomát már nem finanszíroz az állam amúgy sem.
2008. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá előképzettség, bármilyen szakra beiratkozhat bárki levelezőre, ha felveszik.
2008. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!