Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme hármas átlaggal...

Van értelme hármas átlaggal gimnáziumba járni, vagy inkább iratkozzak át máshova?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van...ez csak egy viszonyszám,lehet rajta javítani,ès mondjuk kell is ha egyetemre/főiskolára szeretnél járni..de most hármas az átlagod,az még nem jelent semmit
2015. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
idén kezdtem el a gimnáziumot, napi 3-4 órát tanulok, de nem tudok többet :/ de ha hármas átlaggal nem tudok továbbtanulni, akkor mi értelme van?
2015. dec. 8. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol van még a továbbtanulás! Általánosban milyen tanuló voltál? Milyen tárgyak mennek nehezen, miért? Milyenek az osztálytársaid eredményei? Egyedül te vagy lemaradva? Gimnáziumba kerülve mindenkinek romlanak az eredményei, több és nehezebb az anyag, több az óra, szigorúbbak a tanárok.
2015. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általánosban négyes-ötös voltam mindenből, nagyon kevés tanulással. Földrajz, kémia, német megy, a többiből hármas körüli az átlagom. Az osztály nagyon vegyes, vannak akik szinte mindenből ötösök, és van aki egyáltalán nem tanul. Van több olyan tanár is, aki inkább csak számon kér (feleltet, dolgozatot irat), és szinte semmit sem tanít, inkább feladja házinak, az ilyeneknél rosszabbak a jegyeim, de nem csak nekem, hanem másoknak is.
2015. dec. 9. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem olyan rossz eredmény, és lesz az még jobb is, ha belerázódsz, felveszed a tempót, meg még egy darabig az agyad befogadóképessége is nő. Ne izgasd magad!
2015. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!