Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimit tegyem meg az...

Melyik gimit tegyem meg az elsőnek?

Figyelt kérdés

Eötvös,Veres Pálné,Trefort

(Még nem írtam meg a felvételit)



2015. dec. 26. 22:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Az Eotvest nem ismerem de a Veores palt sem. a tredford meg angliaba van nem?
2015. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Én hajdanán Eötvös, Trefort, Veres Pálné sorrendben jelöltem meg ezeket :) Felvettek az Eötvösbe, nem bántam meg, nagyon szerettem
2015. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem ismerem, miért nem a Fazekasba mész?
2015. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Én a Veres Pálnéba járok, nagyon jó suli, elképesztő erős közösséggel. Családias a suli légköre,mindig tök jó hangulat.

(és nem is vagyunk agyonterhelve,nagyon jó tanáraink vannak) Szóval vpg:)!!!

2015. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A Fazekasba azért nem akarok menni, mert azt hallottam, hogy nagyon kemény, és félek hogy nem fog nekem ez beleférni az edzések mellett
2015. dec. 27. 11:20
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Hatosztályos? :)


Mindhárom suli elég erős, mit ne mondjak :) Én anno az Eötvöst akartam mindenek felett, sajnos nem vettek fel, de szerintem nagyon jó suli :D A közössége azt mondják páratlan, nincs sok klikkesedés, mindenki kijön egymással. Sok sportesemény és iskolai program van, érdemes idejönni :) A tanárok is nagyon színvonalasan tanítanak, mind reál, mind humán téren.


Hát, a Veres Pálné... Én nem ajánlom. Eleinte nagyon tetszett a suli, mert olyan varázslatos épülete van, nagyon meleg érzést kelt benned, szépen feldíszített osztálytermek vannak stb. Sok az iskolai program itt is, illetve nyáron sokféle tábor is van. Már eleinte gyanús volt, rengeteg tanár nagyon elfogult az iskolával, és beképzelt, mert nagy múltú iskola, de régen jobb volt, mit ne mondjak. A közösségében az iskola 70%-a lány, mikor voltam nyílt napon, meg szóbelin (akkor nekik volt suli), nem nagyon érdekelték a gyerekek őket, nem jöttek oda beszélgetni (az Eötvösben meg más suliban is beszélgettem a diákokkal, kérdezték mit jelölök elsőnek, tök jól eldumáltunk :D Itt nem :( ). Szóbeli katasztrófa volt, szétszívattak, mindenbe belekötött a tanárnő. Ennek ellenére megkaptam a maximális pontszámot, mert nem ijedtem meg tőle, hogy folyton kötöszködnek.


Trefortot nem ismerem nagyon, ez is elég jó suli, nagy múltú, meg minden :D Biztos jó ;)

2015. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen hatosztályos és köszönöm!
2015. dec. 27. 17:32
 8/16 Bogi11 ***** válasza:
Utolsó előtti.. Végülis hova jársz most? Ez nem derült ki...
2015. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szerintem a Trefortot. Sok jót hallottam róla..

Ismerősöm is jár oda és nagyon szereti.

Másodiknak az Eötvöst tenném.

2015. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bogi11 ***** válasza:
A Trefortban csak 6osztáyos van. Nem írtad, hogy te melyikben vagy érdekelt..
2015. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!