Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti, akik állami általánosba...

Ti, akik állami általánosba majd alapítványi középsuliba jártatok, milyenek a tapasztalataitok? Pozitív vagy negatív? Mennyivel volt a jobb? hol voltak rendesebbek?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam, hogy amíg az állami általános iskolát utáltam, addig az alapítványi középiskolát kifejezetten szerettem :) Ott szerettem meg a tanulást és ennek köszönhetően jelenleg egyetemre járok!


Nem is tudom mi lett volna velem ha nem oda iratnak a szüleim!


Ti nektek mi a tapasztalatotok így utólag összehasonlítva a kettőt?


Szerintem még sokkal emberibbek és kedvesebbek is voltak a tanárok. A maximumot akarták kihozni belőlünk és nem pedig szivatni...


Az öcsém nem alapítványiba járt. A szüleink szerették volna, de ő ragaszkodott az állami iskolájához. Azonban az ő érettségi eredményei sokkal rosszabbak lettek. A tanárok akik nem kedvelték őt, az érettségin és az év végén mutatták ki a foguk fehérjét.... DIREKT szivatták és ott húzták le a jegyeit ahol tudták. Más diákok, akiknek az átlagjuk sokkal rosszabb volt mint neki, sokkal jobban "szerepeltek" az érettségin, mivel ezeket a diákokat szerették a tanárok... ez szerintem undorító... de ez csak az én véleményem...


Tehát: Mi a ti tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?


f


2015. dec. 31. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én és öcsém pont fordítva voltunk.
2015. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!