Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE, AVKF óvodapedagógus...

ELTE, AVKF óvodapedagógus előalkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés

Aki volt már óvodapedagógusi vagy tanítói (elő)alkalmassági vizsgán, esetleg készül rá, tudnátok róluk mondani valamit? Én most készülök rá, és félek, hogy miket kérhetnek, hol-mennyire szigorúak az elvárások. A követelményeket tudom, elolvastam, inkább a tapasztalatokra lennék kíváncsi. Sokan megbuknak? Az énekalkalmasságira milyen dalokkal készültök/készültetek leginkább? Tesin hány és milyen jellegű hibákat néznek el? A beszédtől annyira nem tartok, de arról is szívesen várom a véleményeket és a tapasztalatokat! Köszönöm minden válaszadónak!

(Igen, tudom, hogy vannak ilyen kérdések már, de sajnos csak a korábbi évekhez kapcsolódót találtam, 2010-től 2013-ig, és a 2014-es és 2015-ös vizsgázók válaszaira is kíváncsi vagyok!)



2016. jan. 2. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is épp készülök rá de én parázok eléggé..:/ :) Bár sokan mondják hogy nem kell de én attól még félek picit..:)..
2016. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is most megyek, de a Károlira :D azt szeretném kérdezni,hogy előtte be kell menni az egyetemre leadni az orvosi igazolást és befizetni a vizsgadíjat? vagy elég az előalkalmassági napján? köszi :)
2016. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!