Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakot/képzést tudnátok...

Milyen szakot/képzést tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Gondolom most nagyon sok kérdést raknak fel erről, de én is csatlakoznék sajnos.

Nem igazán tudom eldönteni milyen szak lenne a megfelelő nekem, és hol.

Úgy átlagban 4-es tanuló vagyok.Esetleg ha ez számít jól rajzolok. Földrajz faktos vagyok és mondhatni hogy szeretem bizonyos területeit.

A szüleim a matekos irányt próbálják erőltetni, mint például mérnök vagy valamilyen logisztikai irány de én nagyon félek az egyetemi matektól, pedig egész jó vagyok belőle.

Akik ismernek azt mondják kreatív vagyok, találékony, jó megfigyelő és értek az emberek meggyőzéséhez, bizalmuk elnyeréséhez.

Remélem tudtok segíteni nekem kicsit. Köszönöm. :)

18/F



2016. jan. 13. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézz körül a SZIE MKK környezettudományi szakjai között!

Nekem elsőre a Természetvédelmi mérnök, Környezetgazdálkodási agrármérnök vagy a környezetmérnök ugrik be, de más hasonlók is vannak:


[link]

2016. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!