Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár/járt a Neumann...

Valaki jár/járt a Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskolába? Lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés

Az iskola közösség milyen?(mármint a diákélet)

Milyen programok vannak? (sok program van?)

A jó-rossz tanárok aránya milyen? ( több jó tanár van mint rossz?)

A nyelvi előkészítő osztályban milyen tanulni? ( hogy mennek az évek?)

Mennyire lehet jól megtanulni az angolt?


Mennyi lány van általában egy osztályban?

Szokták csesztetni a lányokat?

A lányok tesin együtt vannak a fiúkkal?Létezik a lányoknak "kikérés" (menstruáció miatt)?


Ha rajtam kívül nem megy lány gólyatáborba akkor engem bevágnak a fiúk közé?


Milyen a menza kaja? (a bűzétől is el lehet ájulni?)

A büfében miket árulnak? (túl van árazva?)


Milyen szakkörök vannak?



Kicsit sok a kérdés,de ha néhányra választ kapok már az is jó :D


Előre is köszi :)



#továbbtanulás #lány #középiskola #szakközép #pályaválasztás #Neumann #Neumann János #szakgimnázium #Neumann jános számítástechnikai szakközép #továbbtsnulás
2016. jan. 14. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
A budapestire gondoltam :D
2016. jan. 14. 20:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A közösség jobb lesz, mint általános iskolában.

Informatika szakon nehéz tanulni, programozás, photoshop, word és egyebek vannak 9.-ben.

A lányok tesinél külön öltözőt kapnak, de órán együtt vannak a fiúkkal. Nem zavarják egymást.

Az angol fontos tantárgy, nekem 5-ből 4 nap van angol óra.

A tanárokról annyi, hogy van jó is meg rossz is.

Mindenkinek más a szimpatikus.

Egy osztályban van 2-3 lány és a többi fiú.

A menza étel nem rossz, nagy mennyiségben adnak mindenből.

Büfére nem tudok mit mondani, olyan átlagos árak vannak, általában nagyon hosszú sorok szoktak lenni.

Sok mindent lehet kapni, cola, péksütemény, szendvics ketchuppal stb. Van kávéautomata.

Robotika szakkör, programozás, német nyelv meg korrepetálások vannak.

2016. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A büfét el is felejtheted, kivéve akkor, ha türelmesebb fajta vagy. Az étkezőben van mikró, tehát te magad is vihetsz kaját.

Az épület egy kicsit nyomasztó, unalmas, de tiszta és jó állapotban lévő. Tanároknál meg be kell nyalni. Másképp elég nehéz erős státuszt szerezni, akárhova mész :)

2016. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!