Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhetek ezzel a debrecei...

Bekerülhetek ezzel a debrecei Bethlen Gábor Szakközépe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma írtuk a felvételit, itthon megnéztem a megoldókulcsot, és amire emlékeztem hogy jó, adtam rá pontot a megoldókulcs szerint. Így számoltam matekból 22, magyarból 30 pontot(fogalmazást nem számoltam hozzá, de szerintem meglesz az a 10 pont, a remény sose hal meg:)), tehát akkor kb 22 pont matekból, és olyan 40 pont magyarból. Amit főként néznek: töri(színötös vagyok belőle, egy 4esem van mert nem láttam rendesen a táblát és rosszul írtam le), angol(4.8), magyar irodalom, nyelvtan, matek ezek mind 4-esek. Tehát a hozott pontok nem tudom mennyit visznek fel, de a szóbelinél ha sikerül akkor az még plusz pont. Na de hagyjuk, én itt szépen elbeszélgetek magamban. Szóval. Így amit összeszámoltam a kettő együtt 52 pont, ha hozzáadjuk a fogalmazást(ami remélem 10 pont lesz), akkor 62 pont. Ennyivel bejuthatok, ugye?(még majd jönnek pontok a hozott pontokkal és a szóbeliveszóbelivel is) és ha lehetne, véleményeket is kérnék a suliról!:) Köszike, szép estét!:)

2016. jan. 16. 19:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Hupsz, félreírtam. debreceni*, Szakközépbe*
2016. jan. 16. 19:42
 2/2 A kérdező kommentje:
Na jó, ha ezt meglássák hogy milyen helyesírási hibákat vétettem, tuti nem vesznek fel. Szóbelivel*, fogalmam sincs miért írtam kétszer.
2016. jan. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!