Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Petőfi Sándor...

A budapesti Petőfi Sándor Gimnázium milyen? (I. ker, Attila út) Nagyon kétségbeessek, ha szinte csak oda van esélyem?

Figyelt kérdés

A felvételim nem lett rossz,70-75 pont körül, de a hozott pontjaim kevesek. Két tantárgyon kívül mindenből 4-es vagyok :(

Most csak azokat a tárgyakat nézem, amik számítanak



2016. jan. 17. 08:20
 1/6 anonim válasza:
Szerintem az nagyonjó. add meg privátba, a neved és mondok neked valamit:d amugy énis Petőfibe megyek. szóval:) még ha osztáytársak is lennénk:)
2016. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ennyi ponttal próbálj meg erősebb iskolákat is!
2016. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyenge iskola a Petőfi; ha szorgalmas vagy, sokat tudsz ott tanulni.
2016. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Petőfi egyáltalán nem VOLT rossz iskola, de a színvonala rohamosan csökken, voltam ott szóbelizni tavaly és nem voltam elragadtatva...

75 pont mellett még 4-es átlaggal is megpróbálhatsz mondjuk egy Berzsenyi humánt (próba cseresznye:D), vagy hasonlókat.

2016. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy tízperces felvételi beszélgetésből hogy állapítottad meg az oktatás színvonalát?
2016. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdem...

Jelentkezők összetétele (pontok, jegyek).

Le voltak döbbenve, hogy oda akarok menni ennyi ponttal, (persze, nem oda akartam menni, de ki mondja azt szóbelin, hogy nem!?:D), meg ennyi versenyeredménnyel (pff szinte semmi).

Ranglistán betöltött első hely.

Ismerősök elmondásai, igazgatóval való elbeszélgetés (ahol lemaradtam nyílt napról, meg lett beszélve egy időpont az igazgatóval).

Ott tanító tanár ismerős véleménye.

Elég, vagy még soroljam?

2016. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!