Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 170-ből kB 150-155 pontom...

170-ből kB 150-155 pontom van. Mennyi esélyem van bekerülni a Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Esetleg előző években ti hány ponttal jutottatok be?

Általánosra szeretnék menni de esetleg még a matek is szóba jöhet.

Szerintetek mennyi esélyem van ennyi ponttal bekerülni?



2016. jan. 17. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem meglesz, ennyivel talán még a Kölcseybe is felvennének. :)
2016. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kölcseybe nehezebben jutok be?
2016. jan. 17. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. A Kölcsey Ferenc Gimnázium (Nyíregyháza) országos szinten a top 15-be van. Legjobb az egész megyében. Krúdy a 2. legjobb, kicsit jobb talán reál tantárgyakban :)
2016. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csak mondom, Krúdyba nehezebb bekerülni.. Kölcseybe már 60 pontos központival bekerülsz, Krúdyba nem:D Én tavaly felvételiztem, a krúdys sorrendben hátrébb voltam.. Kérdésedre válaszolva, ez kb 70-75 pontos felvételi, ugye? Azzal bent vagy. :) ja és a Krúdy a masodik legjobb vidéki iskola Magyarországon egy veszprémi után, a Kölcsey érettségi átlaga rosszabb.
2016. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
80 pontos felvételit irtam, remélem h bekerulok😊
2016. jan. 23. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
80-nal szinte az ország összes iskolájába bekerülnél, ha a jegyeket most nem nézzük. De gondolom, nem holmi hobó vagy, szóvsl jó jegyeid vannak. Szerintem a Krúdyba és a Kölcseybe is felvennének. Sok sikert! :)
2016. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Végül is a Krúdy a 2. a Kölcsey meg a 17.

Amúgy szerintem simán bent vagy!:)

2016. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj de jo, nagyin szeretnem h felvegyenek. Esetleg valaki aki a Krúdyba jár Irna nekem.Kivancsi vagyok a sulival kapcsolatban mindenre, szoval tenyleg barmit irtok en orulok nekk
2016. jan. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!