Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekbe a középiskolákba lenne...

Ezekbe a középiskolákba lenne esélyem?

Figyelt kérdés

A felvételit nagyon elrontottam, de szerintem mindenki, hiszen ez lett az eddigi legnehezebb, főleg a matek (65-66 pont). A bizonyítványom viszont nagyon jó lesz/lett: Matek: 5

Magyar: 5

Angol:5

Töri:5

Földrajz: hetedikben 4, idén 5

Biosz: hetedikben 4, idén 5

Fizika: hetedikben 5, idén 4

Kémia: 4



És itt vannak az iskolák:


Karinthy Frigyes Gimnázium

Szent László Gimnázium

Berzeviczy Gergely Szakkozepiskola

Károlyi Mihály Szakkozepiskola

Babits Mihály Gimnázium



2016. jan. 18. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed, nyugodj meg.


Viszont közel sem volt nehéz az idei felvételi, ne ringasd magad ebben a hitben. Ugyanolyan szinten volt, mint az előző évekbeliek.

2016. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De, idén nehéz volt. Legalábbis a matek, ami amúgy sem könnyű (persze vannak kivételek akiknek jól megy).
2016. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Minden évben megy a hiszti, hogy "jajj, idén volt a legnehezebb". Azért érzitek így, mert rástresszeltek. Otthon nyilván könnyebb, nyugodt körülmények között megírni, amikor gyakorolsz.
2016. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem a Karinthyba ez nem lesz elég :( Én angol kéttanra járok és az osztály társaim mind 75 fölöttit írtak

De szóbelire biztos befognak hívni ott azért próbáld a legjobbat kihozni magadból és akkor a sima angol tagozatra talán lehet esélyed

2016. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 idén sem volt sokkal nehezebb mint az előző években,sőt az országos átlag jobb lett pár ponttal mint a tavalyi,szóval valószínűleg a pont határok is emelkedhetnek 1-2 ponttal
2016. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!