Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 56 ponttal felvennének a...

56 ponttal felvennének a Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium-ba?

Figyelt kérdés
Csak a z igazat:)

2016. jan. 26. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szia :)

én is oda szeretnék menni bár nekem csak 53 lett :/

szerintem a szóbeliig eljutsz és onnan már csak egy lépés ha jól sikerül

2016. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hozott pontjaitok milyenek?

Általában 4,5 átlag és 60 körponti alatt nem sok esély van :(

De kérdező, te közelebb vagy ehhez a pontszámhoz, szerintem téged behívnak! :)

Első válaszoló, ehhez sajnos nem fűznék sok reményt hozzá :( Sajnálom.

2016. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Első válaszoló: Köszönöm, hogy válaszóltál, remélem sikerül bejutnod :)

Második válaszolók: Köszönöm, hogy válaszóltál:) 7.év vége : matek:4 töri : 5 angol : 5 nyelvtan : 5 irodalom : 5 (biosz : 5 nem tom kell -e :D ) ; 8. Félévi : az előbb felsoroltak közül mindegyik 5

2016. febr. 1. 06:51
 4/18 anonim ***** válasza:

engem behívtak szóbelire gondolom téged is (1. válaszoloó voltam)

melyik tagozatot jelölted meg?

2016. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én szerdán megyek szóbelire. Elég kevés pontom van és nagyon izgulok. Segítenétek, hogy milyen volt a szóbeli? Milyen feladatok voltak? Milyenek voltak a tanárok? Köszi
2016. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne izguljatok!

Barátnőm két éve szóbelizett, neki volt magyar feladat + matek.

Magyar aránylag jól ment, volt közmondásfelismerés és szövegértés, ezek viszonylag egyszerűek.

Matekból kemény anyag volt, geometria, egyenletek, csakis általános iskolai anyag, igazából, ha tudod, nem annyira szívatós :)

Plusz még általános kérdések (hogy miért akarsz odamenni meg ilyesmik)

Azt mondta, a tanárok eléggé szívatósak, szóval ha nem tudsz valamit, akkor próbálnak segíteni, de inkább veszekszenek, hogy ez miért nem megy, mikor kéne mennie :( De ez igazából "stresszvizsga" szóval azt is mérik, mennyire tudsz ezzel a "veszekedéssel" mit kezdeni :) Ha magabiztos vagy, nincs gond :)

2016. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elso valaszolo: behívtak 😍😍😍😍 3. válaszoló: ne izgulj, ma volt szóbelizni egy másik gimiben és nagyon könnyű volt:) utolsó válaszoló : Köszönöm segítséget 😊 Uuu geometria?? Ajajjj:(
2016. febr. 18. 20:01
 8/18 A kérdező kommentje:
Elso válaszoló : gratulálok!!!!!!!! Angolt:) te?
2016. febr. 18. 20:02
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is angolra jelentkeztem! :-)
2016. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sziasztook :) én is szerdán megyek, mint az egyik másik válaszoló :) nekem jó lett az írásbeli, 78 pont, a vitt pontjaim meg a maxon vannak :) szurkolok mindenkineeek :D (amúgy én oroszra jelentkeztem :))
2016. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!