Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi sokat kell tanulni?

Érettségi sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz az érettségi pl: egy 2-3-mas tanuló simán levízsgázna vagy kapufa? Ezekre a tantárgyakra gondoltam:- Matek érettségi

-német érettségi

-írodalom érettségi

-biologia

-történelem


Ezeket szeretném tudni azoktól akik vízsgáztak



2016. jan. 27. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő szerintem.
2016. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Amíg hosszú í, addig kapufa.
2016. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jobb képességű diák minimális vagy nulla tanulással is megcsinálja legalább hármas négyesre akkor is ha év közben sem tanult sokat, egy gyengébb képességűnek sem kell, hogy kihívás legyen legalább a kettes egyik tantárgyból sem, ahhoz meg már nagyon retardáltnak kell lenni, hogy valaki megbukjon akármiből is.
2016. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyén és tárgy függő..de azért én nem javaslom hogy készületlenül menj érettségire,nehogy úgy járj mint Terry a 2008as bl döntőben :/
2016. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi és az érettséginél hány tétel van egy tantárgybol?
2016. jan. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!