Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen legszínvonalasabb...

Debrecen legszínvonalasabb gimnáziumai?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, és december végén költöztem ide.

Szeptembertől szeretném a tanulmányaim folytatni, konkrét elképzelésem még nincs, először feltérképezném a lehetőségeket.:)

Olyan Gimit tudnátok ajánlani Debrecenben, ami nem gyűjtő suli? Mindenképpen egy színvonalas sulit szeretnék, egyszer már megszívtam mert rosszul választottam.

A Szent József Gimnáziumról és a Református Gimnáziumról mi a véleményetek? Komolyan veszik az oktatást? Érettségi után is mehetnék oda?



2016. jan. 30. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában és jellemzően minden iskolában igyekeznek komolyan venni az oktatást...:)

A szempontjaidat nem ismerve:

Tóth Árpád, Refi, Fazekas, Ady stb. stb. mindegyik kiemelkedő valamiben.

2016. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár én egy kicsit elfogult vagyok vele szemben, de szerintem azt nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy a legerősebb gimnáziumok egyike. Nehéz bekerülni, pedig már ha bent vagy, nagyon sokat kell tanulni, de ez természetesen meghálálja magát. Utána könnyebben bejutsz arra az egyetemre, amire szeretnél. Ezen kívül pedig nagyon jók a tanárok, és bár szigorúak, azért kedvesek is. Jó a társaság, hamar találsz magadnak barátokat, akkor is, ha nem vagy nagyon nyitott. (Én ettől nagyon féltem, mert nem vagyok az a barátkozós fajta, de már a második napon lettek barátaim.) Adnak lehetőséget a lelki feltöltődésre, a sportra, a kikapcsolódásra. Az épület hatalmas és gyönyörű, a szertárak és a szaktantermek fejlettek. Bárhová is akarsz tovább menni, a Refi biztos alapot ad.
2016. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Fazekas nagyon jo gimnazium,tapasztalatbol mondom. A rangsor szerint a Kossuth az elso,ez is kivalo. Azonban mas jellegu kepzesei vannak a ket iskolanak,szerintem ezert nem lehet igazan megmondani,hogy melyik is a jobb a ketto kozul.

Bar erettsegi utani kepzest szerintem nem inditanak ezekben a sulikban.

2016. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fazekas, Ady, Kossuth, esetleg a Csokonai
2016. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3 legjobb: TÁG, Fazekas, Kossuth

Ezek mind ugyanolyan jó, erős iskolák.

2016. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a legerősebb a Fazekas, utána Kossuth, utána TÁG

én jómagam TÁG-os vagyok. nem rossz suli bár nem is jó :D vagyis hát ja... egy suli nem lehet jó :D de én ajánlom. csak ne az 5 éves szakot..

2016. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!:-)

A Fazekas, Ady, és Kossuth Gimnáziumba felvesznek egy már meglévő érettségivel?

2016. jan. 31. 00:36
 8/9 anonim ***** válasza:
És hogy van neked már érettségid :D?
2016. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De ha van érettségid, akkor miért akarsz gimibe menni? Nem értem. :D
2016. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!