Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik már voltak a Veres Pálné...

Akik már voltak a Veres Pálné Gimnázium szóbelijén, (matek) mit kérdeztek, ami pl. : nem tananyag (magánélet)?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tananyagot nem is kérnek a szóbelin :) Reálon és humánon csak szövegértés van, kapsz egy szöveget, 1 perc van az elolvasására. Utána beszélgetnek veled, hogy eltereljék a figyelmedet, majd a szövegről kérdeznek (a tartalmáról) pár kérdést, hogy mire emlékszel, mi a szöveg lényege stb.

Tőlem azért kifaggatták rendesen a magánéletemet, mert két "szaftos" téma van velem kapcsolatban, az egyik, hogy a szüleim elváltak, anyukámmal élek, és apám külföldön él (arról kérdeztek hol él, vannak-e tesók ott, van-e új felesége stb.); illetve vallási suliba jártam, és akkor a vallásról is kérdeztek, hogy gyakorlom-e, meg nem tetszett nekik, hogy nem katolikus iskola.

Szóval ennyi :)

2016. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%

1. Vallási témában mi a jobb, hogy ha vallásos vagyok vagy nem?


Idén szóbelizek a VPG-be

2016. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, ha katolikus, vagy keresztény vagy.

Nem annyira jó, ha más vallásod van.

2016. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már örülök hogy kivettem ezt a sulit. E
2016. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!