Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsiek, figyelem! Janus vagy...

Pécsiek, figyelem! Janus vagy Leőwey a jobb gimi?

Figyelt kérdés

Sziasztok pécsiek! 8. osztályos tanuló vagyok (PTE egyes gyakorlóban), tanácstalan vagyok a továbbtanulással kapcsolatban. Janusba tanév eleje óta jártam előkészítőre, voltam versenyeken is, és ezek alapján oda már fel is vettek. Leőwey-n is rengeteget gondolkoztam (francia tagozaton), oda még kell mennem szóbelizni.

Ti melyiket ajánlanátok? A két gimnázium közül melyik érné meg jobban?

Előre is köszönöm a tanácsokat :)



2016. febr. 13. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Az országos rangsor szerint a Janus a jobb. A Leőwey is erős, de nincs benne az országos rangsorban.

Elvileg a Leőweyben jobb a közösség, a Janusban több a "tanulógép".

Én azt mondom, mindenképpen saját tapasztalat szerint dönts, ha a Leőweyben kedvesebbnek tűnnek a tanárok, és jobb tapasztalataid lesznek a szóbelin, válaszd azt, ha negatív élményed lesz, akkor az "ismertebb környezet", a Janus. :)

2016. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Janus.
2016. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Mit jeloltel 1.nek?? Szerintem egyertelmuen janus! Sokkal jobb en ugy gondolom erossebb is es jobb a legkor en imadom! Gyere ide!!!
2016. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Én is a Janusra szavazok! Életem legjobb döntése volt azt a sulit választanom, komolyan! Rengeteget adott az iskola, a tanárok, a légkör. Nem csak "tanulógépek" járnak oda, igaz, hogy sok a feladat, a tanulnivaló, de azért nem kell belehalni, nem olyan vészes. Nagyon jó az oktatás, és irtó segítőkész (bármiben) a tanári kar legnagyobb része. Lehet poénkodni a tanárokkal (nyilván azért normális kereteken belül), és vannak egyéb programok is, nem csak és kizárólag a "tanulás-tanulás-tanulás". Jó a légkör, családias, én imádtam! Ezerszer inkább javaslom, mint a Leőweyt (valamelyest azt is ismerem).
2016. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek, szerintem a Janus mellett fogok dönteni :)
2016. febr. 14. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Jó döntés lesz, remélem neked is annyira bejön majd, mint amennyire például nekem bejött! :)
2016. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Visszaolvastam ezt a kérdest valahogy felugrott! Es vegulis hogy dontottel?
2016. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!