Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Csokonai Vitéz...

Zsupos Tímea kérdése:

Debreceni Csokonai Vitéz Mihály gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rosszat nagyon sok jót olvastam róla de most nem tudom minek hidjek..hallottam azt hogy bunkók a tanárok de mindegyik az? vagy csak 1-2? mert 1-2 mindegyik suliba van. Szeretnék az F osztályba (német) kerülni de nemtudom mire döntsek. segítsetek. ha valaki oda jár/járt vagy ismerőse jár/járt oda akiknek nincs közük az iskolához..az ne irjon..mert nem sok mindent tudhatnak róla.Minden infóra kiváncsi vagyok a sulival kapcsolatosan!(jövőre szeretnék oda jelentkezni)

2016. febr. 16. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
most 7.-es vagy?
2016. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom.

Szerintem nem jó a nyelvoktatás, talán kb. csak az olasz meg a töri szak jobb színvonalú.

Ha hetedikes vagy, azt mondom, told meg a hetedik évvégi átlagodat, és ha mindenképpen nyelves szakra akarsz menni, az Adyt ajánlom, ami nem túlságosan erős, mégis baromi színvonalas az oktatás.

És a diákanyag (közösség) is sokkal jobb! :)

2016. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen Hetedikes vagyok..a tanárok miatt nem ajánljátok? vagy mi miatt?
2016. febr. 16. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:

A tanárok genyózósak, szóval amiatt sem.

De én főleg a közösség miatt nem ajánlom, sok mindenkit felvesznek, még az "aljáról" is.

Régen sokkal erősebb iskola volt, most már nem.

2016. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyet mondhatok. Ha végül majd oda vesznek esetleg fel, és úgy van, akkor áldd az eget, hogy nem kaptad meg tanárként Éles Bulcsút.
2016. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó véleményem van róla:)

Én anno az Adyba akartam venni, de elrontottam a központit, így végül a Csokiba kerültem.

A közösség nagyon jó, imádom az osztályomat.

Hmm..a tanárok..a többség jól, magas szinten tanít, de azért tényleg van egy-két genyózós is (ahogy előttem fogalmaztakxd) , de egy-kettő mindenhol van.

Az F osztályról a tanárok jókat szoktak mondani, de a B és a D osztályok is jók még nagyon:) (a többi is jó, csak a tanárok ezeket szokták legtöbbször dicsérni).

Egyáltalán nem bánom, hogy ide vettek fel, imádom a sulit!<3

Remélem meggyőztelek:)

2017. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!