Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy László Gimnázium (XX....

Nagy László Gimnázium (XX. Kerület) szóbeli?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 15:40
 1/3 A kérdező kommentje:
A humán,sima nyelvi tagozatra és a NYEK-re jelentkeztem hogyan zajlik a szóbeli?Egyedül leszek bent vagy többen?Miket kérdeztek tőletek? :)
2016. febr. 17. 15:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy már nem aktuális, de leírom , hátha más is nézi ezt a kérdést :)

Én csak angolon voltam.

Ott úgy van , hogy először mindenki bent van a teremben és egy logikai tesztet kell kitölteni, ami nagyon könnyű, semmi köze a matekhoz vagy a nyelvtanhoz, csak egy kis gondolkodás kell hozzá.Erre 15 perc van , ami bőven elég.

Utána 6 ember van egyszerre bent, húzol egy szöveget, ahhoz vannak a paíron kérdések, a válaszokat addig ki is keresheted a szövegből, amíg a másikat kikérdezik.

Ha te kerülsz sorra először fel kell olvasni a szöveget, utána a kérdésekre válaszolni, és aztán épp ami szóba kerül, arról a témáról kérdeznek vagy esetleg rólad :)

Nekem 48 pontos lett, csak beszélgetni kell tehát semmi komnoly.

Azthiszem a humánon töriből kérdeznek valamit.

2016. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem én vagyok a kérdező, de nekem nagyon hasznos volt a válaszod. köszi.
2017. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!