Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Nem féltetek...

Egyetemisták! Nem féltetek elkezdeni az egyetemet így középsuli után? Mik lesznek a teendők?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon félek az újtól és szeretném megkérdezni hogy, hogy is lesz ez az egész ha felvesznek egyetemre. Miután mondjuk kiderül hogy felvettek mik a teendők? Hogy kell majd gólyatáborba jelentkezni és órákra? Szegedre fogok elvileg járni ha minden igaz és felvesznek!

2016. febr. 24. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden információt meg fogsz találni a megfelelő felületeken... Ne parázz rá ennyire a dologra, mert ez túlzás :) Oké, hogy lesznek változások, de ezek rengeteg emberrel megesnek minden évben, szóval nem vagy vele egyedül és nincs mitől félned :)
2016. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem, igazság szerint alig vártam:))

A papírral együtt, amiben közlik, hogy felvettek, küldenek tájékoztatót mindről (a gólyatáborról (az a legfontosabb, mi?:)) meg a beiratkozásról, tárgyfelvételről is), és arról is, ha elakadsz, hol kérhetsz segítséget.

Nekünk első félévben még nem önállóan kellett elintézni a tárgyfelvételt, együtt betereltek minket egy nagy gépterembe, és közösen mentünk végig az egész programon lépésről lépésre.

2016. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) igazából a gólyatábor annyira nem vonz, mert sok rossz dolgot hallottam róla de igazából mindenhol más :)

Válaszokat azért még várok ha esetleg valaki írna :)

2016. febr. 24. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyfelvétellel sok helyen (nálad nem tudom mi a helyzet ilyen téren) nem zargatnak az első félévben, a Tanulmányi osztály a gólyáknak automatikusan felveszi a tárgyait. Az egyéb információkat, mint mikor, hol, hogyan lesz beiratkozás, gólyatábor, meg ilyesmi, meg fogod kapni hivatalos értesítésben. PLUSZ általában mindenhol vannak Facebookos gólyacsoportok, ahol kérdéseket, válaszokat, információkat találhatsz, és intézhetsz. Szóval nepara :D
2016. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, minden fontos infó elérhető volt, és rengeteg segítőkész felsőbbévessel is találkoztam. Egyébként kapni fogsz az egyetemtől levelet, abban minden le lesz írva. :) Szegeden azt hiszem nem Neptun van, hanem ETR.
2016. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek segitettek a tárgyfelvételbe, hát minket 2008-ba akkor jól leszo--tak :D .MIndenről kapsz infót ,segitséget, az idősebb diákok is segítő készek.
2016. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegedtől nem kell félni, maximálisan hallgatóbarát. :D Majd kapsz egy vastag pakkot, abba minden benne lesz: etr/neptun (épp folyamatban van az átállás), kolijelentkezés, gólyatábor. Órákat neked kell majd felvenni, bérletigényléssel kapcsolatos teendők szintén a levélben lesznek. Ha bármi kérdés van, keress csak, én szeptemberben minden reményem szerint már az MA-t fogom ott kezdeni. :)
2016. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiúk , Lányok istenkirályak vagytok :D sikerült megnyugodnom és köszönöm a válaszokat! Mindenkinek sok sikert az élethez!
2016. febr. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!