Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Diák Ferenc Gimnázium...

Kispesti Diák Ferenc Gimnázium média szakról, tudnátok véleményt írni?

Figyelt kérdés
Jár esetleg valaki oda? Mennyire erős vagyis jó a média oktatás? Angol nyelvet jól tanítják? Második idegen nyelv ha jól tudom már 9. évfolyamban választható. Minden infó és vélemény érdekelne. Köszi előre is.

2016. márc. 1. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ismerősöm jár oda, elég gyenge iskola. A média talán az iskola egyik kiemelkedése, elég jól, részletesen oktatják. Az angol nyelvet, háááát... Annyit mondok, hogy ismerősöm a legjobb (!!!) csoportba jár, és 10. év elején még csak a directionst (left, right, straight stb.) tanulták...

Igen, választható második idegen nyelv, de azt is elég gyengén tanítják. Angolból középfokút azért szerez az ember, de a második nyelvből még annyit sem.

2016. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Változó, hogy ki hogyan tanítja, de nekem például jó angol tanáraim voltak és vannak itt így jövőre meg is tudjuk csinálni az előrehozott középszintű érettségit. A médiáról sokat nem tudok. A diákok tehetségesek, és az oktatás sem rossz ahogy hallottam. Második nyelven is lehet jó tanárod, attól függ mit választasz. 3 nyelv van, abból a tanárok akik az én osztályomat tanítják 1 nem túl jó.
2016. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
En nem mondanám gyenge sulinak,ha jó jegyeket akarsz azért kell tanulni rendesen. A tanárok között tény,hogy vannak olyanok,akik nem a legjobbak,de szerintem ez mindenhol előfordul. A média tagozatot sokan dicsérik,szeretik, de több ballagott diáktól hallottam,hogy megbánták,hogy ide mentek mert nem nagyon sikerült elhelyezkedniük.
2016. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!