Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtuk mondani szép középiskol...

Tudtuk mondani szép középiskolákat?

Figyelt kérdés
7.es vagyok, és itt szeretnék érdeklődni, mert sok gimnazista és egyetemista van az oldalon.. Valami olyan iskolát szeretnék ami modern, szép, van saját szekrényem (vidéken lakok, így könnyebb lenne a pakolás). A tanárok átlagosak. A közösség meg ne legyen egy drogos, buta banda, de ne is Teleki Blanka szint. Az átlagom 4-es, matekból nem vagyok valami jó. Nem lenne gond, ha nem lenne 2 négyzetméteres a tornaterem. Az elvárásaim azért ilyen nagyok, mert a megye legrosszabb általános iskolájába járok. (Az sem baj, ha fizetős iskola)Én ezeket néztem: Európa2000, Leövey Klára Gimnázium, Krúdy Gyula Gimnázium, Hatvani Bajza József Gimnázium, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Debrecen, Toldy Ferenc Gimnázium Budapest. Aki valamelyik iskolába jár a felsoroltak közül, tudna véleményt mondani? Kinek van ötlete?

2016. márc. 8. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
En a Leovey-be jarok, irj, ha gondolod.
2016. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hol laksz egyébként?
2016. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pecs
2016. márc. 8. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

"De ne is Teleki Blanka szint..."

Ezt hogy érted? Majdnem az összes felsorolt erősebb a Telekinél.

A Toldy például 2015-ben a 11. legjobb Budapesti gimnázium volt, és benne van a legjobb 20-ban országosan. Egyébként hatosztályos.

A nyíregyházi Krúdy meg talán a második legerősebb vidéki gimnázium.

Ha 4-es átlagod van ezekhez nagyon jól kell szerepelned.

A Leövey kicsit erősebb a Telekinél.

A többit nem igazán ismerem.

2016. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem akarok eros iskolaba menni, ennyit jelent. koszonom a tajekoztatast, pont ezert kerdeztem
2016. márc. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!