Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » (2016) A budapesti Berzsenyi...

(2016) A budapesti Berzsenyi gimnázium olasz-angol tagozatára van esély bejutni az ideiglenes felvételi jegyzék 37. helyéről?

Figyelt kérdés
És az francia-angol 41. helyéről?

2016. márc. 8. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak esély van, szerintem te már bent is vagy :D Sokan elmennek jobb giimikbe, stb.
2016. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van:) Jók az esélyeid.
2016. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is már most bent vagy :D
2016. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bárcsak úgy lenne, köszönöm szépen a válaszaitokat! :)


De a Berzsenyi is a jobb gimik között van, ezért voltak/vannak kétségeim... :)

2016. márc. 8. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt angol-olaszra 37., angol-franciára 59. volt az utolsó bejutott.

Tavaly angol-olaszra 53., angol-franciára 57. volt az utolsó bejutott az ideiglenes ranglistán.


Úgyhoyg mind olaszra, mind franciára bent leszel, gratulálok! :)

Remélem találkozunk szeptemberben.

2016. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Én megnéztem, konkrétan 20 ember kiesik a _Berzsenyi nyelv elejéről, mert mind az Eötvösbe, mind a Madáchba felvételt nyertek és a többi sulit (Apáczai, VPG, Veres Pálné, Fazekas) még nem néztem, szóval 20-szal előrébb vagy, mint ahogy gondolod, minimum! Neked jó, mi a 72. helyről várjuk az angol-német 12. helyét, a te osztályod második harmadát! :-( Remélem elég lesz és még 40-en elmennek! (Az nagyon érdekes lenne, de hátha! 2 éve a 72. volt az utsó tavaly a 48. ! Így hogy előlem is kiesett 20, már csak kb. 50. helyen vagyok! Ki tudja, hátha összejön! Neked gratula!
2016. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, kedvesek vagytok, de ma kijött az Apáczai is, és ott a 17 helyre a 30. vagyok, tavaly pedig a 42.-et is felvették, szóval ha oda felvesznek, akkor én is kiesek a Berzsenyiből. :)Jobban szeretném az Apáczait, mert közelebb van,meg jó suli is ugye, de a Berzsenyi lazább szellemisége jobban tetszik. :)
2016. márc. 9. 18:19
 8/8 Bogi11 ***** válasza:
Gratulálok! :) Melyik osztályba mész az Apáczaiban?
2016. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!