Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a pécsi...

Van esélyem bekerülni a pécsi Babits Mihály Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
69. vagyok az ideiglenes listán,és 35,de ha túljelentkezés van akkor pár fővel többet vesznek fel. Lehet így esélyem?

2016. márc. 9. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván nem, de a helyedben örülnék neki. Az az iskola pécs szégyene, tele sznob, elkényeztetett kis senkiháziakkal, akik baromi sokat hisznek magukról addig a 4 évig, amíg oda járnak, majd mennek ki angliába mosogatni, miután rájönnek, hogy a magolás, amit az ott tanító tragikus gárda addig elvárt, kevés egy egyetemre. Az is sokatmondó, hogy pár éve a szadista állatkínzó féreg Szabó Bálintot nem rúgták ki, az iskola vezetése el sem határolódott tőle. Pécsen bármelyik iskolával jobban jársz.
2016. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Valoban nincs igy eselyed bekerulni, viszont amit az elso valaszolo irt, az nem egeszen igaz. Nyilvan vannak elkenyeztetett, gazdag gyerekek,de a diakok nagy reszet nem ezek teszik ki. Az mas dolog, hogy miota uj az igazgatono, azota az iskola szinvonala tenyleg meg egyre lejjebb, de a tanari kar ettol fuggetlenul jo, es tobb mint eleget varnak el a diakoktol, akik aztan a legjobb egyetemekre kerulnek be. Szoval az, hogy Pecs szegyene, egyaltalan nem igaz. Nagyon jol tudom, negyedik evemet jarom mar ott.
2016. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem hogy sok esélyed lenne,de a remény hal meg utoljára. Kedves első válaszoló! Olyan hülyeségeket írsz és hazugságokat,hogy reped a plafon...
2016. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előtted a lehetőség, cáfold érdemben. Főleg az utolsó pontot
2016. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bekerültem!😍 Köszönöm a véleményeket mindenkinek😊
2016. máj. 5. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Gratulálok. Kérdezz rá az igazgatónál, ha esetleg találkozol vele, hogy ismerik-e Szabó Bálintot, és mennyiben egyeztethető össze az ő erkölcsisége egy elit iskolával. Ennyit ér az egész tanári kar is.
2016. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok sikert a következő 4 évre. :)
2016. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊 Már nagyon várom:)
2016. máj. 10. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Máig is tetszik a Babits? Nem bántad meg, hogy odajársz gimnáziumba?
2018. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bántam meg, így a második évem végére sem. Vannak persze kevésbé jó tanárok, de mindent egybevetve szerintem egy szuper suli.😇
2018. júl. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!