Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS?! Debreceni Ady kéttanosok...

SOS?! Debreceni Ady kéttanosok, vagy akik ott érettségiztek?

Figyelt kérdés

Mennyit kell tanulnia kéttanon,napi hány órát,milyen durva,nehéz az a szak? Lehet-e célnyelvi civilizációból érettségizni?

Tudom h erőssebb,mint a nyek,de nem jobb a NYEK?

Sokkal lazább, mint a kéttan.

Lehet a nyelvi előkészítőről is angol felsőfokúzni?



2016. márc. 10. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az érettségi nem nehéz, kb. egy csecsemő is megcsinálja, ahogy mostanság lecsökkentették a színvonalat. Mi a problémád?
2016. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az adyban nagyon gyenge a szinvonal... Ha jol (felso vagy akar kozep foku szinten) szeretnel angolul beszelni azt javaslom keress valami.erosebb gimit. A szt laszloban is jo a berzsenyiban is a madachban is az illyesben is 😉 az adyban alig kell tanulni ha nem nullarol kezded. Ennel lazabb helyen csak a labad logatod oran... Es szerintem az angol cc is jobb lenne egy erosebb gimigen (habar nem tudom a felveteli avagy szobeli pontjaidat sem az angolod )
2016. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Te budapesti iskolákat írtál? Én a debreceni Adyba mennék.

2016. márc. 12. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy miből lehet érettségizni, azt meg kell kérdezni az oktatási intézmény igazgatóságán/titkárságán.
2016. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. márc. 12. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es: Te csak ne sértegesd az Ady-t, az Ady nagyon jó suli, én is oda jártam, méghozzá NYEK-re. A kéttannyelvűre én nem mennék, én mazochista dolognak tartom törtit, meg matekot angolul tanulni, ráadásul aki kéttanosban végzett, annak állítólag KÖTELEZŐ angolul csinálnia ezekből az érettségit, nem mondhatja, hogy szerinte neki jobban megérné magyarul, és a végén alacsonyabb százalék is lehet. Ebben nem vagyok 100%-ig biztos, nézz utána, de én így tudom. Mindenképp nézz ennek utána! Az angol oktatás a B-ben is nagyon jó, igaz, én nem nagyon tanultam sajnos, de amúgy nagyon jól megtanítanak angolul az Ady-ban. De ha felsőfokút akarsz, akkor nyilván egy kicsit önszorgalomból többet is kell tenned, mint kötelező.
2016. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, előző vagyok. 2-es tényleg Budapestről beszélhetett. Én a debreceni Ady-ról írtam, amit írtam.:)
2016. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 22. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!