Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki Városmajori német...

Valaki Városmajori német szak? 2016

Figyelt kérdés
Igaz 21. vagyok az ideiglenesen, szóval még nem vettek fel, de úgy gondolom fel fognak... :)) Az érdekelne, hogy milyen lesz a fiú/lány arány az osztályban.. Szóval ha ideiglenesen már bent vagytok, vagy még nem, de úgy gondoljátok, hogy van esélyetek kérlek írjátok már meg, hogy fiú/lány vagy és, hogyha még nem vagy bent hanyadik vagy.. Ez így kicsit bonyolult, de remélem azért érthető :DD Amúgy én lány vagyok :))

2016. márc. 11. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan már két éve járok a VMG-be, de az eddig indított 5 német/spanyol szakos osztályban a lány-fiú arány 20-10 volt. Ez nem jelent semmi biztosat persze, de elég valószínű, hogy ez lesz az arány. A matekos osztályban mindig fordítva van, és az ének-biosz/humán szakon meg hasonlóan, mint a nyelvi szakon több a lány.
2016. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felvettek, fiú
2016. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!