Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy a SOTE-n könnyebb...

Igaz, hogy a SOTE-n könnyebb summa cum laude minősítésű diplomát szerezni, mint a vidéki orvosi egyetemeken?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél olvastam, ahol azt írták, hogy a SOTE-n engedékenyebben osztályoznak, ugyanarra a tudásra jobb jegyet adnak a vidékihez képest.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..



2016. márc. 14. 14:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, én pedig a Semmelweisre járok, és van olyan volt csoporttársam, aki nem bírta az itteni képzést, Pécsett viszont nagyon jól megy neki az egyetem.

Bár nem hiszem, hogy ezekből érdemes messze menő következtetéseket levonni...Biztos vagyok benne, hogy mindenhol nagyon keményen meg kell dolgoznunk a diplomáért.

2016. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

Kedves utolsó: nagyon szimpatikusan nyilatkozol, gratulálok :)


Kedves kérdező: köszönöm a linkeket, de azokat a kérdéseket már olvastam :) Valakinek vélemény a 4 fogorvos szakról?

2016. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!