Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS jár most valaki közületek...

SOS jár most valaki közületek a Baár-Madasba?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ott értetségiztem 1999-ben az ér? :)
2016. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Én oda járok, de gólya létemre nagyon remélem, hogy már csak három hónapot kell kibírnom. Most az Óbudai Árpád gimnáziumba szeretnék átjelentkezni, és nem a tanulmányi eredményeim miatt (4,85 az átlagom), hanem mert rettenetes az idei kilencedikes közösség, ráadásul szerintem a vallást is nagyon erőltetik. Ha oda akarsz jelentkezni, szerintem csak akkor tedd, ha nyugodt, eseménytelen életre vágysz...
2016. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szia én is oda jelentkeztem
2016. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
26%
Tudod mi a vicces ? Az hogy hulyesegeket terjesztesz az iskolarol. Abbol amit leirtal magyjabol semmi sem igaz :) Csak azert mert te nem tudtal beilleszkedni es mem tudtal baratokat talalni jo kozossege van a 9. evfolyamnak, arrol senki sem tehet hogy egy szardarab vagy.
2016. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
2. válaszoló azért mert te egy antiszoc szajha vagy, akit mindenki rühell, nem kell szarságokat terjeszteni a suliról! 2 közeli ismerősöm jár oda 11. évfolyamba, semmi bajuk sincs vele...
2016. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Magával a közösséggel szerintem sincs gond. Sokkal inkább a gazdasági vezetőségről nehéz nyilatkozni a jó ízlés határain belül. Egy bizonyos Trippon László nevű bunkó lett (sajnálatos módon) néhány éve a gazdasági igazgató, hát, az az ember egy fertő. A kis gárdájával együtt. Nem ok nélkül mondom, amit mondok. Persze ez nem tartozik a kérdéshez. Nekem viszonylag sok ismerősöm járt vagy jár a Baár-Madasba, és senki nem panaszkodott még rá. A vezetőség egy más kérdés.
2016. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért van egy két osztály, amelyeknek borzalmas a közösség. Nekem pl szerencsém volt, mivel a mi osztályközösségünk volt az egyik legjobb.
2016. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyilván ez mindenütt így van valamennyire...
2016. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Jedwardlove ***** válasza:
Én is ide járok :) Az osztályközösség évfolyamonként változó. De mindenki tud barátokat találni.
2016. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos... Kerüld el messziről, életem legrosszabb döntése volt ez a suli!!!!!
2016. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!