Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a 13....

Mi a véleményetek a 13. kerületi Berzsenyi Dániel Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás színvonala,milyenek a diákok,milyenek a tanárok,milyen a közösség,mennyire nehéz suli,minden érdekel.És,hogy felvesznek-e fizika tagozatra 0 38. helyről?

2016. márc. 22. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon színvonalas az oktatás, a tanárok egytől egyig segítőkészek, például humánon annyira nem nyomják a matekot, a reál tárgyakat, és ugyanígy a matek/termtud tagozatokon sem nyomják annyira a humán tárgyakat, talán csak a törit, meg a heti fogalmazás szinte az összes tagozaton kötelező :D De ha nem értesz valamit, nyugodtan fordulhatsz a tanárokhoz, mindenki segít.

A közösség szerintem páratlanul nagyon jó! :) Már a gólyatáborban, a kirándulásokon is rásegítenek arra, hogy megismerhesd az évfolyamtársaidat is, ne csak az osztálytársaidat. Bármelyik felsőbb éveshez is fordulhatsz, ha valami házi nem megy, simán segíteni fog :D

Véleményem szerint nem annyira nehéz suli, persze vannak hetek, amikor minden nap TZ, felelés van kb. (pl. majd a tavaszi szünet utáni első 3 nap), de vannak hetek, amikor semmi nincs, és megvagy a napi tanulással kb. fél óra alatt.


2 évvel ezelőtt 43., tavaly 35. volt az utolsó bejutott a fizika tagozaton, szóval nagyon rezeg a léc :S Reménykedjünk, én szurkolok! Ha mégsem sikerül, egy-két hellyel lemaradsz, akkor próbáljatok meg fellebbezni, így is kb. 2-3 diákot felvesznek.


Remélem találkozunk szeptemberben! :)


Egy berzsenyis

2016. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. márc. 23. 14:26
 3/3 anonim válasza:
Most csak azért írom ezt, hogy hallj valami mást de nyugodtan menj oda. Én odajárok matek tagozatra és nem szeretem, most próbálok eljönni. Viszont a legtöbb ember szereti, szoval hajrá!
2016. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!