Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy 100 pontos emelt matek...

Egy 100 pontos emelt matek erettsegihez mi kell a szerencsen kivul?

Figyelt kérdés
10. osztalyos vagyok, es emelt matek es fizika faktra fogok menni. matekbol nyaron elore szeretnek tanulni, de fogalmam sincs, hogy hol talalom meg, miket kerdezhetnek, es milyen feladatok lehetnek a feladatokban. egy link, ahol van egy lista eleg, de ha nagyon kiraly vagy es fejbol tudod hogy mi kell, annak nagyon orulnek:) koszonom elore is.
2016. márc. 28. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vizsga követelmények:

[link]


Vizsga leírás:

[link]


Ezen kívül mondjuk érdemes az összes eddigi emelt érettségi feladatot kívülről fújni, illetve adott esetben beszerezni extra feladatgyűjteményeket, versenyfeladatokat, stb. Konzultálj a faktos tanároddal, hogy te ezt szeretnéd elérni, adjon extra feladatokat, ha tud.


Sok sikert, kolléga ;) :D

2016. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illetve az összes eddigi érettségi feladatsor:


[link]

2016. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legcélszerűbb egyébként az lenne szerintem, ha eljárnál külön tanárhoz is, aki össze tud neked olyan, emelt szintű feladatokat válogatni, amelyekhez már meg vannak az eszközeid, amikhez már tanultad az elméleti alapokat. (Esetleg újravennétek az egészet az alapoktól, nagyon részletesen.)
2016. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden elméleti tudnivaló az emelt szóbelire (illetve nyilván a feladatmegoldásban is nagy hasznodra lehetnek ezek az ismeretek).

Én ebből csináltam 100%-os szóbelit, szóval bizonyítottan használható :')


[link]

2016. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
100 pontos érettségi nem fog sikerülni olyannak, aki még a google-t sem tudja használni....
2016. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!