Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges emelt szintű angol...

Lelwut kérdése:

Lehetséges emelt szintű angol érettségit tennem, ha már van egy középfokúm és nem vagyok középiskolás?

Figyelt kérdés
Sajna úgy néz ki, hogy a szak, amire át akarok menni az emelt szintű angol érettségit teszi meg követelménynek, ami nekem nincs. Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, de van esélyem, hogy emelt szintű érettségit tegyek valahol?

#érettségi #angol #angol érettségi #emeltszintű angol érettségi
2016. márc. 29. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, visszamész a régi iskoládba (már idén ezzel elkéstél), kérsz egy érettségi jelentkező lapot (IDŐBEN!!!), és kitöltöd, bemész érettségizni a kijelölt iskolába és csókolom. Én úgy tervezem, hogy középsuli után egy évvel földrajzból egy középszintet megcsinálok, de mivel középszint, ezért az írásbeli és a szóbeli is az ex-sulimban lesznek. Neked nem.

Sok sikert :)

2016. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most az oktatás.hu-n azt olvastam hogy 2 vizsgaidőszak van, egy máj-jún és egy okt-nov, aminek a határideje szept 5, remélem az én sulimban is lehet érettségit tenni, mert ha lehet, akkor intézkedem is majd.

Köszi a segítséget és sok sikert neked is :D

2016. márc. 29. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeptember 5-éig jelentkezhetsz, és pénzbe kerül. Semmiképpen nem érettségizhetsz emelt szinten a saját iskoládban, ott csak jelentkezni lehet, de ennyi erővel jelentkezhetsz a kormányhivatalban is, mert az emeltet ők osztják be.
2016. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Királyság, köszi szépen ;)
2016. márc. 30. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!