Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez most milyen vázlat?

Ez most milyen vázlat?

Figyelt kérdés

emelt töriről van szó, ez a tétel címe: Államalapítás és az új rend megszilárdulása (Géza fejedelem és Szent István, Szent László, Könyves Kálmán uralkodása, IV. Béla) és neten találtam egy pdf-et. De olyan oltári nagy butaságokat találtam benne (legalábbis szerintem azok). pl.: I. Szent Isván I. törvénykönyve: Özvegyek, árvák védelme

Boszorkányok és varázslók büntetése

ez most mi??



2016. ápr. 1. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgozd ki saját magadnak! Ugyanannyi időt vesz igénybe, mint mások által megírt tételekben kibogarászni, hogy mik a hülyeségek, és sokkal több minden meg is marad.
2016. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kidolgoztam már magamnak, csak arra voltam kíváncsi, hogy miket válaszoltok erre a kérdése! a kérdésre! és nem kéretlen tanácsokat osztogatni jöttem olvasni. bocsi ha bunkó voltam, csak hát ez egy olyan oldal, ahol te kérdést teszel fel, és elvileg válaszolnak rá, nem pedig leosztanak stb.
2016. ápr. 1. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
I. Szent Istvánnak, mint első magyar keresztény uralkodónak érdekében állt a pogányok -volt magyar hitvilágban élők- visszaszorítása. Az lényegtelen, hogy boszorkányoknak és varázslóknak nevezi.
2016. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!