Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vásárosnaményiak! Miért...

Vásárosnaményiak! Miért mennek annxian a Rákócziba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, az iskola semmi felmutatható eredménye nincs, a top 100-nek még a közelében sincs, hozzáadott érték alapján utolsók között van.

Ezzel szemben Nyíregyen ott a Kölcsey, Krúdy, Zrínyi, Vasvári... Még közelebb meg a Besi. Ezek sem a legjobbak, de annál sokkal jobbak.

Nem értem miért megy oda több ember 80 pont fölött, holott bármelyikbe lenne esélye.



#Vásárosnamény #Városnamémyi II. Rákóczi Feremc Gimnázium #odamennek
2016. ápr. 8. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet mert szép a suli épülete
2016. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg jók a tanárok
2016. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jók a tanárok... Ha ismernéd az iskolát, ilyet sem mondanál.

Van 1-2 "jobb tanár" de az ottani általános iskolai tanárok is nagy nullának tartják a gimnáziumot, meg az ottani "oktatást".

Az épület meg... A Besi most lett felújítva tényleg némelyik magániskola irigyelhetné a felszereltségét és kb fél órára van.

2016. ápr. 9. 14:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Némelyik jobb képességű gyereket nagyon sajnálok, mert csak elkallódnak...

(Tavaly is több 85 pont körüli kitűnő volt, az alja meg 30..)

2016. ápr. 12. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Gergelyiugornyara járok, most tőlünk is jó pontokkal mentek a Rakocziba. Én személy szerint nem mennék oda, mégha fizetnének érte sem. Bár egyik ismerősöm most 11.-es és jó tanuló, érettségizett is, mégis csodálkozok, hogy odament,hiszen ilyen eredményekkel helytállna jobb iskolákban is.
2016. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!