Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várható nagy változás a BME...

Várható nagy változás a BME mérnökinformatikus ponthatáron?

Figyelt kérdés

Tavaly 375 volt, de 5 pontot emelkedett.


Tavaly jelentkeztek:

- 1536 tavaly, 773

Idén:

- 1546 osszesen, 808 elso helyen



#érettségi #BME #mérnök informatikus #ponthatár #BME mérnökinformatikus #BME-VIK ponthatár #bme ponthatár #mérnökinformatikus ponthatár
2016. ápr. 16. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, igen, előrébb vagy vele?
2016. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ha azt mondom, hogy nem?:)
2016. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érettségiktől is függ, hogy mennyire adnak nehezet, nem?
2016. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5 pont emelkedés most is benne van a levegőben. Szerintem 380 lesz a felvételi ponthatár, a több jelentkező miatt. Illetve ha lesz ennyi pontod,akkor szerintem nyugodt lehetsz , mert ennyivel fel fognak venni, de majd júliusban derül ki a tényleges ponthatár. (Szerintem 375-nél kevesebb most sem lesz a ponthatár, de én 380-at várok.)
2016. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
off: egy vicc ez az egesz pontrendszer. Aki az utolso felevben nem tudott 400 pontnyi munkat belefektetni a gimnaziumba, az meg fog halni az egyetemen.
2016. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Gyűjts 400 pontot legalább és akkor nem kell aggódni.
2016. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengetegen kibuknak, ha te oda való vagy, nem kell idegeskedj rajta.
2016. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
(Ezért most biztos keresztre feszítenek) Én nem értek egyet az utolsókkal. Annak idején (2011) én is alacsony pontszámmal kerültem be az ELTE Fizikára, (ami véleményem, illetve a bukási arány alapján szintén nem a legkönnyebb ingyen diploma szakok egyike) és ugyan fél év csúszással, de sikerült teljesíteni. Voltak viszont olyanok akik az akkori rendszerben 400+os (max 450) pontszámokkal első félévben "újragondolták" a továbbtanulást. Nagyon minimális jelentése van, hogy ki hány ponttal kerül be egyetemre. Ha érdekli, tanul és nem linkeli az órákat akkor teljesíteni tudja a követelményeket. Lehet néhol vért izzad érte, lehet kisujjában van minden, de nem hinném, hogy egy vizsgadrukk miatt megírt rossz érettségi, vagy a milliárd, és egy felesleges, későbbiekben soha nem használt tananyaggal teletűzdelt középiskolai tanterv, képes minősíteni bárki tudását, vagy képességeit.
2016. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!