Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Weöres Sándor vagy...

Budapesti Weöres Sándor vagy Vörösmarty gimnázium dráma tagozata jobb?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy melyikben jobb az oktatás,melyikben tudnék jobban leérettségizni és szerintetek melyik jobb ahhoz,hogy később színművészeti egyetemen/főiskolán folytassam tanulmányaimat.

Nem, én nem egy amerikai szappanoperába készülök,hanem egy magyar színházba.

Tévedés ne essék,nem 9.-be mennék oda,épp iskolaváltásra készülök és mindenképp dráma tagozatos,de jó közismereti oktatású gimnáziumot keresek. (A zenei konzikban,szakközepekben nagyot csalódtam...)



2016. ápr. 26. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vörösmarty.
2016. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
WSG-s vagyok. Egy kalap szr a dráma itt. Már bocsánat. A Vörösmartyban viszont nagyon színvonalas.
2016. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ráadásul mostmár szerintem drámás sem lehetnél,mert 4-5 éves képzés(én voltam au utolsó 0.-os drámás osztály tagja),szóval a kisebbekkel kellene lenned,de ők meg 2 évvel később ballagnak,szóval nem ks tudnád befejezni,a 10.-es drámások,mint én,3.éve tanulják,ide meg nem tennének be. Szóval már csak simán jöhetnél ilyen sulikba,mert sajna olyan alapon működnek,mint egy okj-s tanfolyam:nem szállhatsz be csak úgy a közepébe.:/
2016. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!