Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Veres Peter Gimnazium?

Milyen a Veres Peter Gimnazium?

Figyelt kérdés
Van valaki aki a Veresbe jar? Vagy ki mit hallott a sulirol? Jo? Erdemes oda jarni?

2016. máj. 1. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom , hogy nagyon jó...2015-ben a 3. legjobb gimnáziumnak választották. A Városmajori , Apáczai és a Radnóti előtt van ami ne kis teljesítmény.Ebben a suliban a kitűnőség az alap , a 75 , 80 pontos központival.Én csak jó dolgokat hallottam róla , de elvileg nagyon nagy a követelmény...Te majd abba a suliba szeretnél felvételizni?
2016. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szakkörök: magyar, töri, matek, fizika, kémia, biosz, német, angol, latin, csillagász, fotó, rajz, kínai, francia, programozásiismeretek, színjátszókör, zenekar, néptánc, furulya, citera

Sportlehetőségek: Röplabda, kosárlabda, tenisz, zenésgimnasztika, erőnléti edzés, fiú- és lánylabdarúgás, aerobik

Van tenisz-, foci- és strandröplabda-pálya.

A termek jól felszereltek, 22 ezer kötetes a könyvtár, van az iskola egész területén WiFi.

Vannak diákcsereprogramok. Partnerintézmények: 2 német, 3 erdélyi, 1 lengyel. Az iskola részt vesz partneriskolai rendezvényeken és laborgyakorlatokon az ELTE, a Műegyetem és a Semmelweis Egyetem révén.

Nagy hangsúlyt fektetnek a környezeti és egészségnevelésre is.

2016. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon színvonalas iskola, erős az oktatás, nagyon jó a közösség is. Van pár hátulütő, például egyenruhában (talárban) + papucsban kell járni az iskola területén, illetve az épület sem túl szép szerintem. De a tanárok egytől egyig nagyon jól tanítanak.
2016. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 1. 21:56
 5/5 anonim válasza:
En azert vitatkoznék azzal hogy " a tanárok egytől egyig jol tanítanak" , de tenyleg jo suli, en nagyon szeretem , es a közösség is szupi.
2016. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!