Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem-sorrendváltoztatás-hog...

Egyetem-sorrendváltoztatás-hogyan?

Figyelt kérdés

Mindegyik fizetős, 450-460 pontom nem lesz meg, ezért.

Jelöltjeim:

1.Corvinus: nemzetközi gazdálkodás (ez önköltségesen is esélytelen)

2. Corvinus: gazdálkodási és menedzsment

3. Gazdasági Egyetem: nemz.gazd.

4. Gazdasági Egyetem: gazd.menedzsment


A kérdésem a következő: érdemes megcserélni a 2.-at és a 3.-at?

A gazdálkodási és menedzsmenttel lehet Erasmus programra jelentkezni attól, hogy au nem a nemzetköziségre koncentrál?

Melyiknek van több értelme elvégezni, a nemz.gazd.-nak vagy a gazd.menedzsmentnek? Valószínű mindkettőre felvesznek, ha hasonlóak lesznek a ponthatárok, mimt tavaly.

Megéri vajon a Corvinuson "csak" gazd.menedzsmentet tanulni, vagy inkább a nemzetközi éri meg jobban, igaz, nem a Corvinuson, hanem a BGE-n?


Nem tudom, változtassak-e vagy sem.

Köszönöm előre is, ha valaki segítene. Minden választ szívesen meghallgatok.



2016. máj. 30. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván most az a dilemmád, hogy egyetemet válassz vagy inkább szakot. Szerintem a Corvinus diplomája erősebb mint a BGE-é. Így a sorrend jó. Corvinuson mehetsz több és jobb mesterképzésre is, később. Ha viszont a két szakmaival bővített nyelv menne neked, és szívesebben csinálnád az NG-t, akkor cseréld meg. Erasmusra bármelyikkel mehetsz, az Erasmus programban szereplő országok programban szereplő egyetemeire.
2016. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom! Igen, ezen ment a belso vita, hogy tobbet er-e a Corvinus barmilyen szakkal is.

Ott igazabol csak a gazd.menen az nem tetszene, hogy kevesebb oraszamban van a nyelv, nekem meg az az erossegem.

Koszonom a valaszod!

2016. jún. 12. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én GM-et végeztem, és nekem is erősségem a nyelv. Választhatókból minden évben fel tudtam venni még 2-3 angol nyelvű kurzust, úgyhogy az nem volt gáz. Ha tényleg szereted a nyelvet, akkor javaslom az angol NG-t, vagy GM-et is, azok is nagyon jók.
2016. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!