Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FELVÉTELI! Van olyan a felvtelin?

FELVÉTELI! Van olyan a felvtelin?

Figyelt kérdés
a szakomra 7 fő jelentkezett és 10 fő a max, amennyit felvesznek, és hogyha mondjuk tegyük fel a másik 6 fő és a köztem lévő pontkülönbség nagy, viszont a központilag meghatározott 305 pont a tanárira bőven megvan, akkor engem nem vesznek fel?

2016. máj. 31. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen alapon ne vennének fel...?
2016. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, igazából csak egy feltételezés volt :)
2016. máj. 31. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Melyik szak az ami ennyire nem népszerű??? )
2016. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
matek-német tanári :)
2016. máj. 31. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Legközelebb fogalmazz meg egy kérdést, teljesen felesleges többször megkérdezni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Felnőtt ember vagy, ne legyél már ennyire dedós, légyszíves!

2016. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük okoska :)
2016. máj. 31. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ez attól függ, hogy a szakodon meghatároztak-e központilag ponthatárt; ha azt nem éred el akkor semmiképp nem kerülhetsz be


másfelől pedig az egyetem meghatározhat magasabb ponthatárt is a ,,minőség megtartására" hivatkozva; tehát előfordulhat, hogy a másik hat főnek 350 körül van a pontja, akkor 350 lesz a ponthatár és téged már nem vesznek fel, még akkor sem, ha beleférnél a kapacitásba :/


amúgy ez elég genyó dolog és bosszantó is, de sajnos megteheti az egyetem :(

2016. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!