Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt matek szóbeli érettsé...

Az emelt matek szóbeli érettségin mennyi segítséget kapunk?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy van egy tételcím, amit ki kell fejtenem, azt tudom, de adnak hozzá valami féle vázlatot hogy mi alapján kéne kidolgoznom? Pl: a tétel a húrnégyszögek. E mellé kapok még olyan támpontokat hogy fejtsem ki a definícióját tulajdonságait, illetve az érintőnégyszögeket, tengelyesen szimmetrikus négyszögek tulajdonságait, stb...
2016. jún. 3. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. csak a tétel címe van a lapon
2016. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, és neked mindig eszedbe jutott hogy mit kell mondani?
2016. jún. 3. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

igazából nagyon hosszúak a tételcímek, általában 3 kisebb témát leírnak benne

pl húrnégyszögek, érintőnégyszögek, szimmetrikus négyszögek

ez a 3 egyben van, szóval lehet rá következtetni, hogy akkor erről a háromról mindent le kéne hogy írj, ami eszedbe jut :)

nekem a fejemben volt a vázlat, mert izgultam a szóbeli előtt nagyon, ezért sokat tanultam rá. viszont eddig minden ismerősöm azt mondta hogy könnyű volt, meg a feladat is amit kaptak

2016. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Segítenek közbe, kérdésekkel, ha nem tudsz folyamatosan beszélni róla, magadtól. De minél többet segítenek, kérdeznek, annál kevesebb pontot fogsz rá kapni.
2016. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hát, elég lusta vagyok úgy hogy nem tanultam valami sokat sajnos, remélem azért sikerül majd valahogy.
2016. jún. 5. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!