Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz egyetemet jelöltem meg,...

Rossz egyetemet jelöltem meg, már csak jövő szeptemberben jelölhetek meg újat?

Figyelt kérdés

Légyszi ne firtassátok az okát, hogy hogyan jelölhettem meg "rossz egyetemet", egy hibás döntés volt, mégsem oda szeretnék járni, ha felvesznek. Legközelebb már csak jövő május-júniusban jelölhetek meg új sulit szeptemberre? Ilyenkor a tavalyi pontszámaim viszem? Vagy van valami más lehetőség, hogy jövő szept, előtt kezdhessek?


Bónusz kérdés: Mi az a keresztfélév? :D


2016. jún. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb februárban tudsz új iskolába jelentkezni, ahogyan írtad.

[link]

2016. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szóval ha jól értelmezem, akkor új sulit is megjelölhetek novemberben (februári kezdéssel) ha az indit keresztféléveset?
2016. jún. 9. 17:35
 3/4 anonim válasza:

Csak egy egyetemet jelöltél meg???

Mert ha nem akkor még módosíthatsz sorrendet.

2016. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha már módosítottál sorrendet, és az a baj, hogy most rossz lett, kitörölheted, amelyiket TÉNYLEG nem akarod. (ez nem visszavonható).

Vagy van pótfelvételi eljárás is, ennek olvass utána. Ez csak költséges szakokat tartalmaz, és nem minden szakon engedik meg a pótfelvételt. (ez a tavalyi:)

[link]

2016. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!