Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen...

Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen) miért ne válasszam ezt a gimnáziumot?

Figyelt kérdés
Akik azt mondják hogy ne ezt válasszam, soha nem mondanak indokot hogy miért ne. Most arra szeretnélek titeket kérni hogy minden rossz ami eszetekbe jut a gimnáziumról mondjátok el, indoklással is. A legkisebb dolgot is ami nem tetszett. Tudom hogy furán hangzik de ez nekem fontos. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. jún. 9. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyan nem jártam ebbe a gimibe de sok ismerősöm igen.

Egyet tudok, a két véglet volt: vagy nagyon szerették vagy nagyon nem. Az utóbbiak a társaság miatt nem szerették, és sajnos belőlük több van.

Engem valahogy nyílt napon nem fogott meg igazán...de ősszel látogass majd el te is, üljél be órákra és hallgass a megérzéseidre.

Addig persze gyűjtsed az információkat :)

2016. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bszandika28 ***** válasza:
62%
Igaz, én TÁG-os vagyok, és azt fogom mondani, hogy imádom, de tényleg így van! Minden ember máshogy kerül el ebből a suliból, hisz minden a társaságon múlik. Nyilván, ha nem olyan összetételű az osztályod, és nehezebben megy a beilleszkedés, akkor minden más is nehéz, és rossz érzed az iskolát, pedig erről nem ő tehet. De üzenetben többet is írok;)
2016. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is TÁGos vagyok jövőre kezdem a 4. évemet ott :) Én személy szerint megvagyok elégedve a sulimmal. Viszont személyiség és ambíció függő ez is. Ha szeretsz tanulni , mindenképp ajánlom mert szerintem a debreceni iskolák közül itt adják le a legtöbb anyagot (talán még a Fazekas ilyen), a társaság vegyes, de mivel majdnem 1100 ember jár ide mindig talál az ember olyat akivel kijön, természetesen az én osztályomban is vannak olyanok akikkel nem leszek soha besztfrend de egy ekkora iskolában megfér több dudás egy csárdában:DDD (vagy Dudásné LOL) meg kell mondanom hogy áj dont lájk it áj láv it , szóval ha egy tök jó hangulatú és magasszinvonalú suliba akarsz járni válaszd a Tágot de akkor kösd is fel azt a bizonyos fehérneműt, mert az iskolaátlag 4,4 körül van és "ciki" 2es-3asokat kapni. Találkozunk az elsős avatón 2017ben, én még ott leszek :D
2016. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. júl. 15. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Hopp, még egy TÁG-os.:)

Összességében én is szeretem a sulit, de negatívumokat kértél ezért néhányat próbálok leírni. Az első a túlterheltség, nem mondom hogy mindig, de nagyon gyakran előfordul, hogy a tanáraink elfelejtik, hogy a mi napunk is csak 24 órából áll, és előfordul, hogy mi is elfáradunk. Aztán folytassuk mondjuk azokkal a jó kis ének témazárókkal! Ezzel csak arra célzok, hogy egy-két tantárgyat lazábbra is lehetne venni. Az újonnan megnyílt uszoda használatát is meg lehetne oldani egy picikét logikusabban, hogy ha már úszás, akkor ne két hosszra legyen elég az óra.

És még valami. TÁG-osnak lenni megtiszteltetés.

Bye

2016. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már igen régen érettségiztem a TÁG-ban angol-német szakon.

Varázslatos 4 év volt, sokat kellett tanulni az igaz, sok egyéb lehetőség volt a sportra (saját uszoda), színpadra, stb.

Így utólag visszatekintve nagy ajándék volt, hogy a nyelvi érettségimmel egészen kis ráfordítással felsőfokút szereztem.

Bárhova megyek mindenhol összefutok egy valamikori TÁG-ossal és ez sok mindenben segítséget is jelent!

2016. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!