Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szóbeli magyar érettségin...

A szóbeli magyar érettségin lehet irodalomtörténeti atlaszt használni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat segít, vagy csak az író/költő/művész életéről vannak infók benne, vagy benne vannak a korok is? Rendkívül félek a magyartól..
2016. jún. 12. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom, mikor lesz vagy már volt -e neked, nekem tegnap volt, és nekünk minden író/költőről külön könyv volt. Én Kosztolányi Pacsirtát húztam, szóval szépen felkaptam a kosztolányis kötetet, de láttam, hogy pl. József Attilától kezdve Stendhalig minden volt, és maga a regény, tehát abból ha valamire nem emlékszel magadtól, simán ki tudod nézni. :)

Nekünk szerintem nem volt olyan, hogy irodalomtörténeti atlasz. :D


Sok sikert!

2016. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Életrajz meg ilyenek is voltak benne? Vagy csak a mű?
2016. jún. 16. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem lehet. Azt lehet használni, amit a magyartanár kikészít az asztalra, és az irodalomtörténeti atlasz általában nem szokott közte lenni, és nem is indokolja semmi. Azt a vizsgaleírás megmondja, hogy milyen könyveket tegyen ki, ha nem is pontosan cím szerint, de a szempontokat.
2016. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahaa, értem és ha nagyon nemtudom az adott dolgot akkor valamennyit segít a tanár/ha jófej/?
2016. jún. 16. 20:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi kell hogy meglegyen a 12%és sikerüljön a vizsga.
2016. jún. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!