Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lónyay vagy Baár-Madas gimnázi...

Zwingli kérdése:

Lónyay vagy Baár-Madas gimnázium a megfelelőbb egy leendő kilencedikesnek?

Figyelt kérdés

Fiam számára keresek gimnáziumot jövőre, és nem tudom eldönteni melyik gimi jobb neki a kettő közül.

Ő egy vallásos emberke és történelem, földrajz, nyelvek és hittan tantárgyak érdeklik, személyisége csendesebb, rendes típus. 4-es és 5-ös körüli átlagai vannak, reál nehezebben megy, és csak azt szereti tanulni ami érdekli. Ezek alapján melyiket ajánlanátok neki, akik ismeritek a két gimit?



#gimnázium #Lónyay #Baár-Madas #nyolcadikból kilencedik #felvételi kilencedikbe
2016. jún. 13. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Piarista Gimi esetleg?
2016. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menjetek be nyílt napra
2016. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jedwardlove ***** válasza:
100%
Én a Baár-Madasba járok. Erősebb,mint a Lónyay. Meg akik valami oknál fogva nem bírják a Baár-Madast,azoknak egyenes útjuk vezet a Lónyayba. Több volt osztálytársam is ott kötött ki. Nálunk a történelem oktatás erős,szinte alap órán is emelt szinten készítenek fel..A nyelvek szerintem nem az iskola erőssége. Akkor inkább külön nyelvszakos gimnáziumot javasolnék,mivel itt az angolos osztálynak is csak heti 4 angolja van,ugyan úgy,mint a biológiás osztálynak. (Ez eléggé kevés,ahhoz képest,hogy más angol tagozatos sulikba ez tizenvalahány óraszám szokott lenni) Az angolfakultáció jó. Remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lónyayba járok szeptemberben leszek kilencedikes a 8 évfolyamos osztályban. Emeltszintű nyelvi osztályt választottam. Szerencsés vagyok mert engem az iskola legjobb angol tanára tanít,aki csak a nagyon haladókat oktatja, róla csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni, ugyanez igaz a történelem tanárra is. Mint mindenhol itt is szerencse hogy milyen tanárokat fogunk ki, saját tapasztalatom , hogy nekem szerencsém van. Hozzáteszem, hogy én sem szeretem a reáliákat de a minket tanító reál szakos tanárok mindegyike nagyon rendes, és nem tol ki azokkal , akiknek nem nem ez a beállítottsága. A hittan tanárnő meg egy tündér, jó fej, nagyon nyitott , fiatal aki partnerként kezel minket.
2016. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuodm, hogy már nem aktuális igazán, de a Baár-Madas nekem nem jött be. Nyelves osztályba járok, de nyomják a reált agyba-főbe. Irodalommal akarok továbbtanulni, de olyan rettenetes a tanár, hogy saját magamnak kell megtanulni az anyagot otthon. A hit részéről: szentfazekakkal van tele a hely. Kicsit sem elfogadóak. :(
2017. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jedwardlove ***** válasza:
100%
Kedves utolsó: Csak nem a Berènyi az a magyartanár? :D
2017. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 2: A BMRG-ben vannak vállalható magyar tanárok?:D

Na jó a 3-ból van egy vállalható a többit meg hagyjuk kategória:D

2017. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jedwardlove ***** válasza:
100%
Engem Marton tanított. Idén ballagtam amúgy d-s voltam,én Martont nagyon bírtam. Szigorú volt de leadott mindent érettségire nagyon jol felkészít szóval nem mindegyik olyan rossz a bmrgbe. Melyik osztályba jársz ha nem titok?
2017. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jedwardlove írtam privátot
2017. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
8%
Anyukám a lónyaiba járt a battya meg a baár-madasba és én is sokszor kérdeztem tőle, hogy melyik a jobb, o mindig azt azt felelte, ohgy a baár madas
2017. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!