Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE - ÁOK-n mi alapján...

SOTE - ÁOK-n mi alapján osztják ketté az évfolyamot?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ketté van osztva az évfolyam, és elég különböző a követelmény (anat vizsga pl.).. Ez hogy lehet? És mi alapján osztják szét az embereket? Pontszám? Névsor?

2016. jún. 19. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy véletlenszerű.
2016. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Random. Aztán random további 8 csoportra vágnak titeket, azt meg 3 felé osztják. Egyedül az utolsóba van némi beleszólásotok ha mentek gólyatáborba.


Bár úgy tudom most már nincs nagy jelentősége, néhány éve még az egyik félnek nehezebb volt az anat másiknak pedig nehezebb volt az élettan szigorlat.

2016. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, én is így hallottam, majd kiderül most hogy van.. :) Remélem.
2016. jún. 19. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
De jövőre már nem igazán lesz ennek jelentősége, mert összevonják az anat intézeteket
2016. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De a biokémia még mindig külön lesz. Talán változtatnak valamit a molbioszon, de egyébként továbbra is a véletlenen múlik, hogy el tudod-e kerülni a kellemes egyéves találkozást a kedvenc bolgár származású tanulmányi felelőssel.
2016. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!