Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE áok szerontetek 432...

SOTE áok szerontetek 432 ponttal van esélyem?

Figyelt kérdés
Mekkora az esély hogy csökken a ponthatár ? 2013ban drasztikusan visszaesett talán szerencsém lesz? Nektek hány pontotok lesz?

2016. jún. 20. 10:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%
Sziasztok! Szerintem 435 pontnál talán kevesebb lesz a ponthatar, 2-3 ponttal. Remélem szerencséd lesz és 432-vel becsusszansz :)) nekem 437 pontom lett és én is baromira izgulok... Nektek mi a véleményetek 437 ponttal összejöhet a sote?
2016. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Hát még csak találgatni lehet, viszont tény hogy mindenki könnyebbnek mondja az idei érettségiket a tavalyinál és tavaly is volt 435, a jelentkezők száma pedig nem drasztikusan csökkent meg a közepek is könnyűek voltak, de kívánom hogy szerencsétek legyen :)
2016. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszi azóta már Sote-s tanulók lebeszéltek róla ők is pécset ajánlották és kovettem a jelentkezésből.
2016. júl. 1. 19:43
 14/28 anonim ***** válasza:
4%

Azokra az érvekre kíváncsi lennék mivel lehet jobb Pécs mint a SOTE.

Tekintve hogy Pécs se jobb mint bármelyik másik vidéki, SOTE-sok meg kötve hiszem hogy belelátnának abba mi van vagy nincs pont Pécsen.


Nem kötözködésből, de ha internetes "SOTEsok" voltak, akkor valószeg csak kamusok, de mindegy, oda mész ahova szeretnél.

2016. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem, személyesen beszéltem olyannal aki SOTEra jár és olyannal is aki SOTEróent át Pécsre és olyanokkal is akik Pécsen kezdtek. A SOTEsok közül sokan megbánták azt mondják mindenért harcolni kell...szidták a gyakorlatot és a vizsgáztatókat a közösséget és a lehetőségeket. A pécsiek sokkal pozitívabb dolgokat mondtak mond a gyakrolati oktatásról a közösségről és a lehetőségekről. Azt is mondták hogy a PTE sokkal diákbarátabb egyetem és tudom nem ez az elsőszámú szempont amit az ember szem előtt tart DE az oktatás "ugyanaz" ahogy a diploma is miért ne mehetnék arra ahol jobban érezhetem magam. Ráadásul nekem közelebb is van Pécs. Van cserediák ismerősöm amerikából beszélgettem vele és ő is csak a pécsi orvosit ismeri pedig Pesten lakott. Azt mondta az ő városából 50en diplomáztak Pécsen Pestről pedig nem is halott még. Tehát az oktatással nem lehet probléma és ha még a közérzetem is jobb lehet hát nekem erre esett a döntésem .
2016. júl. 3. 21:04
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

Másik szakkal voltam így:

Ott is ugyanez van, van egy pesti intézmény, amit rommá magasztalnak. Én oda jelentkeztem, és oda is vettek fel, de már megbántam. A tanárok rosszak, a közösség rossz, az oktatás színvonala még rosszabb, ellenben megy a szivatás, és a szánalmas urambátyám rendszer ezerrel. Megbántam, mert máshol sokkal jobb lett volna, nem egy idegroncsként kapom kézhez a diplomát, nálunk még államvizsgán is van pofájuk pofára osztályozni.


Vagyis nem éri meg a név miatt menni olyan helyre, ami rosszabb, és csak neve van. Máshol is ugyanazt a diplomát kapod, ugyanolyan végzettséged lesz...

2016. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezt mondta két SOTE-s (ismerem is őket)
2016. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
3%
Akkor bocs, elfelejtettem hogy gyakorin most a SOTE-t szidni a menő.
2016. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
2%

Kedves Kérdező!


Nem akarlak elkeseríteni, de Pécsen a leggyengébb az orvos képzés, sok pécsi és más egyetemre járó kollégától is ezt hallottam, lehet hogy vannak kiváló profok is elszórva de a képzésük igen gyenge.

Nem véletlen mondják hogy "pécsi orvosi nem orvosi".


Ha teheted jelentkezz a SOTE-ra, ha esetleg mégis vidék akkor DOTE vagy SZOTE inkább.


- Egy DOTE-s hallgató.

2016. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Tudod ez az ami egészen biztosan nem igaz és érdekes ên még sosem hallottam erről....egyébként szerintem nem véletlen hogy rengeteg külföldi választja és ismeri el ezt az egyetemet ....
2016. júl. 12. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!