Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Humán beállítottságú vagyok....

Humán beállítottságú vagyok. Szerintetek milyen tárgyat érdemes felvenni angol mellé, amennyiben osztatlan tanárképzésre jelentkezem? Francián, művészettörténeten egyaránt gondolkodtam.

Figyelt kérdés
Várom az ötleteiteket! :)

2016. jún. 29. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

A legjobban még egy nyelvvel jársz, de csak akkor válaszd, ha tényleg jól megy a nyelv.

Egyébként jó eséllyel csak az angollal kapsz egy teljes státuszt. Szóval akár dísznek is jó egy művészettörténet.

2016. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :) Lehet, hogy a francia mellett döntök. A gimiben 4 éven keresztül tanultam, és nem volt rá panasz. :)
2016. jún. 29. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Kamu kérdés. Az osztatlanra úgy kell jelentkezni, hogy alapból két féle szak van.
2016. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
3: pont azt kérdezte, hogy mit vegyen fel az angol mellé.
2016. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Ez nem kamu kérdés. Még nem jelentkeztem.
2016. júl. 5. 07:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Töri, magyar, német, valami, amit szeretsz és szívesen tanítanál. Esetleg ének, média. A francia nem rossz, meg egyelőre kevesebb tanár is van belőle, mint pl. németesből. :)
2016. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!! :)
2016. aug. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!