Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Budapesti Eötvös...

Milyen a Budapesti Eötvös József Gimnázium?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok az év végim nem lett kitűnő van 4 db 4-es. Hogyha az írásbelin jól teljesítesek és a szóbelin is van esélyem?
2016. júl. 18. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudományos szempontból érdekel?
2016. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bogi11 ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miből van a 4 db négyesed.A magyar, a matek, a töri, egy idegennyelv és egy természettudományos tárgy számít be.
2016. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az összes természettudományi tantárgyam lett 4-es a többi 5-ös.
2016. júl. 21. 10:09
 4/7 Bogi11 ***** válasza:
Vagyis 1 négyesed van. Az szerintem nem vészes. De azért 8.félévkor jobb lenne, ha egy sem lenne.
2016. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy négyessel semmi probléma, igazán az írásbeli és a szóbeli számít. Az írásbeliken összesítve kb. 80 felett kell teljesíteni, és a szóbelin a maximumot ki kell hozni magadból, és akkor nem lesz baj.
2016. aug. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még mindig úgy gondolod, hogy az eötvösbe mész, akkor szívesen elmondom a tapasztalataimat. Én is oda járok és nagyon szeretem. És simán van esélyed egy jó felvételeivel.
2016. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogi11 ***** válasza:
Utolsó, kérlek oszd meg a tapasztalataidat, engem (minket)nagyon érdekel.A fiam nyolcadikos, és az Eötvös az elsődleges cél. Elsősorban Nyek, de a humán, sőt az emelt matek is érdekelne minket. Eddig tényleg nem hallottam semmi rosszat az iskoláról.
2016. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!