Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Károlyi...

Mi a véleményetek a Károlyi Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Hideg meleg jöhet :D

2016. júl. 27. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én itt gyk-n többször leírtam a véleményem a sulival kapcsolatban :) Nem lejáratókampány,személyes tapasztalat:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2016. júl. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én annyira nagyon egyetértek az első válaszoló véleményével. :) Az egyetlen ok, amiért jó az iskola, az a spanyol nyelv oktatása, szóval ha azzal vannak céljaid, és kellően céltudatos vagy, hogy minden negatív tényezőt kizárj, akkor neked való hely.
2016. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Masik varos spanyol kettannyelvu gimijeben tanulo diak vagyok,azonban van egy pici tapasztalatom.

Van egy verseny(ENIBE),ahol a spanyol kettanosok talalkoznak,illetve termeszetesen versengenek kulonbozo kategoriakban. Mindenki nagyon nyitott volt,szinte az osszes sulibol baratkoztunk ossze emberekkel,kiveve a Karolyisokat. Csak egymassal beszelgettek,es kisse lesajnaloan neztek rank,videkiekre. Ehhez kepest peldaul a kategoriankban mi nyertunk,az o csapatuk fasorban sem volt a tobbihez kepest.

Illetve a fiuk tobbsege ugy viselkedett,mint egy hercegno. Komolyan,annak ellenere,hogy en kifejezetten tamogatom a melegeket,nagyon megbotrankoztam. Egy-ketto komolyan ugy affektalt,hogy azt hittem,kiszaladok a vilagbol. Pedig nekem ilyen teren nehez olyan peldat mutatni,ami kiakaszt,na mindegy...

Persze lehet,hogy rosszul lattam,de ugy tudom,nem voltam egyedul ezzel a velemennyel.

2016. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem tudom kire gondolsz. :DD Ne aggódj, az még a sulin belül is mindenkinek kicsit sokkoló.

Ami pedig a barátkozást illeti, el is tudom képzelni, sok nagyképű van, aki nemhogy sulin kívüliekkel nem barátkozik, de még sok iskolatársát is lenézi.

2016. júl. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És egyébként szerintem sok diák azért ilyen, mert a tanárok bizonyos része is ilyen...

Az ENIBE-s csapat és kedves felkészítőjük tökéletes példa erre. :)

2016. júl. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm😀 hat akkor nem valószínű h ide megyek majd
2016. júl. 31. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!