Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Csokonai Vitéz...

Milyen a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban az általános tantervű angol, francia tagozat?

Figyelt kérdés
Milyen a társaság a tanárok? Minden infó érdekelne erről a tagozatról. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 5. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nehez bekerulni,illetve maga a szak sem veszes. Egy baratnom ott tanul,sokat mesel,ezert probalok neked irni par infot.

Szoval,mivel egy gyenge gimi altalanos tagozatarol beszelunk,nem egy versenyistallo. Azonban vannak jo tanarok,akiktol siman lehet tanulni,ha akarsz. A kozosseg vegyes,nem annyira valogatott a tarsasag,mint mondjuk a Kossuthban,de persze ott is tanulnak ertelmes es normalis emberek. A baratnom felett jaro osztalybol szinten joban vagyok par lannyal,ok is aranyosak,intelligensek.

Tehat,ha nem akarsz nagyon hajtos suliba menni,de azert szeretnel valamit kezdeni magaddal,jo valasztas lehet.

2016. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!!!!
2016. aug. 17. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezen a szakon vagyok:)

Nagyon jó!^^

A társaság szuper, imádom az osztályomat.

A tanárok..hú..:"D Többségük jól tanít, viszont elég szigorúak.

És ne gondold azt, hogy ez egy gyenge gimi, mert nem az. Tudom, hogy sokan azt mondják, és én is azt hittem, amíg saját magam meg nem tapasztaltam. Nagyon nagy a követelmény, az biztos.

2017. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!:)
2017. márc. 4. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, ez melyik

Csokonai?

2018. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!