Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik (budapesti) sulit...

Melyik (budapesti) sulit ajánlanátok ezek közül (lent) és miért?

Figyelt kérdés
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Szent Gellért Katolikus Gimnázium, Szent Margit Gimnázium

2016. aug. 10. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Egyiket sem.
2016. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Roxfort.
2016. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Mindnek már a nevében is van vallásra utaló rész. Ha fiú vagy oda menj ahol a legszebbek a lányok, mert a vallásos sulikban a legtöbb lány könnyűvérű. Ha lány akkor meg az alapján dönts pl hogy hol milyen nyelveket tudsz tanulni meg hogy téged mi érdekel.
2016. aug. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat:D
2016. aug. 24. 23:18
 5/11 anonim válasza:
30%
Szent Margit Gimnáziumba
2016. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
61%
Az (ál)szent margitot messziről kerüld el..Ide járok 4 éve..ha jót akarsz messziről elkerülöd..az oktatás minősíthetetlen..nyíltnapon meg megjátszák magukat..szánalmas..az új igazgató meg egyszerűen borzalmas..egyre lejjebb süllyed ez az iskola..
2016. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi ha már nem aktuális, de azért elmondom: Margitról nem sok jót hallottam, szval sztem azt hagyd. Ha jó írásbelit írtál (70+ pontosat) akkor a Szent Imre lesz a legjobb neked, mert az egy erős suli, jó közösséggel és tanárokkal (ami hátrányt hallottam róla, hogy túl nagy), ha nem sikerült olyan jól a felvételi, akkor menj vagy a Gellértbe vagy az EKG-ba. A gellértet nem nagyon ismerem, de az ekg-ba jár ismerősöm és ő szereti. (Egyébként én is 8.-os vagyok, és a szentimrebe akarok menni)
2017. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sziasztok!Én a szent margit gimibe szeretnek menni de hallottam rola jot is rosszat is masodiknak jelolnem a szent imret elsonek a szent margitot mennyi a minimum pont az iskolaknal?
2017. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Az Imre erős suli, komolyan kell venni, összességében jó.

A Margitról túl sok jót nem hallottam, a nyílt napon megjátsszák magukat, hogy mennyire vallásos, stb, a fele sem igaz...

EKG... húha. Már-már gyűjtősuli lett belőle, oda tényleg mindenkit felvesznek...

És a Gellért.. Én gellértes vagyok, és nincs vele nagyobb bajom. Pici a suli, a gimiben összesen 8 osztály van, mindenki ismer mindenkit. A tanárok nagyobb része normális, jól tanítanak. És a hírekkel ellentétben nem olyan könnyű... Itt is kell ám tanulni..

2017. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. :) Vegul a Gellertbe jelentkeztem, de nem hiszem, higy felvesznek, mert eleg roszz lett a központ irasbelim.:/
2017. márc. 17. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!