Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek sikerülhet?

Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés

Most leszek nyolcadikos a hetedik ev vegi bizimben 2 db negyes lett föci meg tesi, ha nyolcadik felevkor kitunore hajtok bar a tesi ketseges de csak ha az 4-es akkor megadjak ra az otost hogy meglegyen a kituno . Az otvosbe szeretnek jelentkezni kb hany pontos irasbeli kene hogy behivjanak szóbelizni ? Es a szobelirol azt olvastam inkabb az eggyuttműködést nezik nezik meg a szemelyisegadat csak kissebb mertekben a konkret tudast . Ez igaz ?

Elore is koszi a valaszokat es bocsi az ekezetek hianyajert



2016. aug. 14. 15:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*hianyaert
2016. aug. 14. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Uhh hat legalabb 80 pontot kell irnod. Es akkor is utana meg egy jo szobelit kell nyomnod. Nekem az osztalytarsam aki 80 pontot irt elrontotta a szobelit (kituno tanulo) es nem vettek volna fel. Szoval a szobeli is szamit. Es a szobelinel nem csak tantargyi kerdeseket tesznek fel hanem ilyen altalanos muveltseges dolgot. Szoval pl mondabak egy szit es ez mit jelent. De ne ilyen egyszeruekre gondolj am:D. Remelem segitettem!:)

U.i.: megegyszer hangsulyoznam LEGALABB 80pont

2016. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi :) de az irasbeli miatt hallottam hogy most vezettek be valami újat es a tanarok mindig mondjak hogy mi leszunk a kiserleti nyulak .... Ez eleg felelmetesen hangzik ....
2016. aug. 15. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel hogy tesibol vagy focibol hányast kaptál, a felvetinel a magyart, a matekot, a torit, egy idegen nyelvet, egy termtudtargyat néznek.
2016. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
*föci szeretett volna lenni
2016. aug. 25. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt ertem, en is a föcire gondoltam, csak a telefonom javított ki. De a lényeg, hogy ha kémiából, fizikából, biológiából 5-os voltál, akkor nem érdekes a földrajz 4-es, mert nem az számít bele.
2016. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!